تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۵۸
جالب است ۰
معاون عملیات بازار فرابورس مطرح کرد:

اعلام سابقه حجم و قیمت معاملات در بازار توافقی

محمدصادق غزنوی، معاون عملیات بازار فرابورس در خصوص نمایش سابقه حجم و قیمت‌ معاملات بازار توافقی اظهار کرد: این موضوع منعکس‌کننده معاملات انجام‌شده در بازار توافقی بوده که با توجه به ذات معاملات این بازار صرفا بر مبنای توافق طرفین است و از قابلیت اتکای کافی جهت کاربرد به عنوان مبنای ارزش‌گذاری سهام برخوردار نیست.
اعلام سابقه حجم و قیمت معاملات در بازار توافقی
به گزارش سرمایه‌گذاری آنلاین ،محمدصادق غزنوی با اشاره به اینکه سابقه حجم و قیمت معاملات در بازار توافقی برای عموم قابل مشاهده است، گفت: در این بازار دامنه نوسان و حجم مبنا وجود ندارد و معاملات بر مبنای توافق است و الزاما بر مبنای قیمت اعلام شده امکان انجام معامله برای تمامی متقاضیان وجود نخواهد داشت.
وی با بیان این که نمایش سابقه حجم و قیمت‌ معاملات بازار توافقی منعکس‌کننده معاملات انجام‌شده در بازار توافقی است، افزود: این موضوع با توجه به ذات معاملات این بازار صرفا بر مبنای توافق طرفین است و از قابلیت اتکای کافی جهت کاربرد به عنوان مبنای ارزش‌گذاری سهام برخوردار نیست.
غزنوی ادامه داد: بر این اساس بازار توافقی از لحاظ قابلیت اتکا، بازار فعال تلقی نمی‌شود و قیمت معاملات آن قابلیت ارجاع به منظور تعیین ارزش را نخواهد داشت.
https://sarmayegozarionline.ir/vdcippav.t1ayv2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پیش بینی شما از شاخص بورس تا انتهای سال
بیش از دو میلیون
کمتر از دو میلیون
آخرین عناوین