تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۱۹
جالب است ۰
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره یک شرکت در حوزه آهن و فولاد به مبلغ ۴ هزار میلیارد تومان از طریق بورس اوراق بهادار تهران از امروز دوشنبه ۱۸ تیر ماه ۱۴۰۳ به مدت سه روز کاری عرضه عمومی می‌شود.
عرضه صکوک اجاره ۴ همتی
به گزارش سرمایه‌گذاری آنلاین ،شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر به عنوان بانی، در نظر دارد بخشی از سرمایه در گردش مورد نیاز خود را در قالب اوراق اجاره و از طریق فروش ماشین آلات و تجهیزات به نهاد واسط و سپس اجاره به شرط تملیک آنها، تامین کند.
این اوراق ۲ ساله و با نرخ ۲۳ درصد است که اجاره‌بهای آن هر سه ماه یک بار از طریق سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه پرداخت می‌شود.
این اوراق فاقد ضامن بانکی بوده و برای ضمانت پرداخت اجاره‌بها و اصل اوراق در سررسید، پرتفویی از سهام شرکت‌های معدنی و صنعتی گهرزمین، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، معدنی و صنعتی گل گهر، مجتمع فولاد خراسان و گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید با توجه به رتبه اعتباری بلند مدت +A و کوتاه مدت A۱ بانی توثیق شده است.
صکوک اجاره مذکور از طریق کارگزاری ارگ هومن به عنوان عامل فروش و با استفاده از خدمات شرکت‌های تامین سرمایه دماوند، تامین سرمایه لوتوس پارسیان، تامین سرمایه امید و صندوق سرمایه‌گذاری ارمغان فیروزه آسیا به عنوان متعهدین پذیره‌نویس و شرکت‌های تامین سرمایه دماوند، تامین سرمایه لوتوس پارسیان، تامین سرمایه امید و صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی توسعه فیروزه پویا به عنوان بازارگردانان اوراق توسط شرکت واسط مالی بهمن چهارم (با مسئولیت محدود) منتشر خواهد شد.
https://sarmayegozarionline.ir/vdcaiena.49n0015kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پیش بینی شما از شاخص بورس تا انتهای سال
بیش از دو میلیون
کمتر از دو میلیون
آخرین عناوین