تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۰۳
جالب است ۰
رییس مرکز نظارت بر صندوق‌های سرمایه‌گذاری سازمان بورس و اوراق بهادار مطرح کرد:

نظارت جدی سازمان بورس بر تبلیغات گمراه کننده صندوق‌های سرمایه‌گذاری

علی اکبر ایرانشاهی، رییس مرکز نظارت بر صندوق‌های سرمایه‌گذاری سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: سازمان بورس با جدیت تمام بر صندوق‌های سرمایه‌گذاری از جمله رعایت قوانین و مقررات، رعایت حقوق سرمایه‌گذاران و ارائه اطلاعات صحیح نظارت می‌کند.
نظارت جدی سازمان بورس بر تبلیغات گمراه کننده صندوق‌های سرمایه‌گذاری
به گزارش سرمایه‌گذاری آنلاین ،علی اکبر ایرانشاهی، به پیگیری‌های سازمان بورس برای جلوگیری از تبلیغات گمراه کننده توسط صندوق‌های سرمایه‌گذاری اشاره کرد و افزود: با توجه به تاکید مراجع نظارتی بانک مرکزی در خصوص نظارت بر بانک‌ها برای رعایت مصوبات شورای پول و اعتبار، سازمان بورس همانند گذشته با جدیت تمام اقدام به نظارت بر صندوق‌های سرمایه‌گذاری از حیث رعایت قوانین و مقررات، رعایت حقوق سرمایه‌گذاران و ارائه اطلاعات صحیح می‌کند.
وی اظهار داشت: به مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری توصیه می‌شود تا پیگیری لازم را نسبت به رعایت مقررات حاکم بر صندوق‌های سرمایه‌گذاری از جمله رعایت نصاب‌های سرمایه‌گذاری در دستور کار قرار دهند.
ایرانشاهی اعلام کرد: با توجه به تغییر نصاب سپرده بانکی در صندوق‌های سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت از ۵۰ درصد به ۴۰ درصد از پایان مرداد ماه، مدیران صندوق‌های سرمایه‌گذاری موظف هستند، تمهیدات لازم را به منظور رعایت نصاب مزبور انجام دهند تا در پایان مهلت نصاب سپرده بانکی رعایت شود.
رییس مرکز نظارت بر صندوق‌های سرمایه‌گذاری سازمان بورس و اوراق بهادار در پایان خاطرنشان کرد: مطابق مقررات، در صورت مشاهده هر گونه تخلف از ارکان صندوق‌های سرمایه‌گذاری با فرد متخلف برخورد و پرونده انضباطی به هیات رسیدگی به تخلفات ارجاع خواهد شد.
https://sarmayegozarionline.ir/vdcfj1dc.w6dv1agiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پیش بینی شما از شاخص بورس تا انتهای سال
بیش از دو میلیون
کمتر از دو میلیون
آخرین عناوین