تاریخ انتشار :سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱
جالب است ۰
رئیس اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس پیرو مکاتبه با شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، امروز طی نامه‌ای اعلام کرد: علی رغم پیگیری‌های کارشناسان این سازمان تاکنون اقدامی جهت انتشار "توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت‌های مالی منتشر شده" این شرکت صورت نگرفته است.
تذکر سازمان بورس به گل گهر
 طی نامه ارسال شده اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس، با توجه به کاهش قابل ملاحظه در مقدار فروش کنسانتره و گندله و کاهش ۶۵ درصدی سود عملیاتی شرکت در سه ماهه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته، ضروری است توضیحات کامل در این خصوص و برنامه شرکت برای جبران آن در اسرع وقت جهت استحضار سهامداران محترم افشا شود.
در بخش دیگری از این نامه آماده است: مسئولیت اطلاع‌رسانی نامناسب شرکت و تصمیم‌گیری نادرست سرمایه‌گذاران بالقوه و بالفعل و ضرر و زیان احتمالی آنها بر عهده مدیران این شرکت خواهد بود.
اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس با اشاره به مفاد بند ۲ ماده ۴۹ قانون بازار اوراق بهادار، نظر مدیران این شرکت را به دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکتهای ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین دستورالعمل انضباطی ناشران پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران جلب کرده است.
https://sarmayegozarionline.ir/vdcdso0j.yt09s6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما