تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵
جالب است ۰
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مطرح کرد:

بازار سرمایه فرصت تمام قد اقتصاد

بازار سرمایه یک فرصت تمام قد اقتصاد است و هر حرکت اقتصادی، تاثیر ویژه‌ای بر بازار سرمایه می‌گذارد، بنابراین دولت و مجلس باید به گونه ای تصمیم بگیرند که از بازار سرمایه حداکثر استفاده به عمل آید.
بازار سرمایه فرصت تمام قد اقتصاد
به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری و به نقل از سنا، بهروز محبی نجم آبادی با بیان اینکه راه حل بسیاری از مشکلات اقتصادی در کشور ریشه در تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین دارد ، گفت: خوشبختانه از سال‌های گذشته تاکنون مجلس شورای اسلامی در بحث قانون گذاری و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان به صورت جدی وارد شده و اقدامات قابل توجهی را از این شرکت‌ها به منظور رشد و توسعه اقتصاد کشور در دستور کار قرار داده است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه معتقد است یکی از راه‌های نجات تولید و ارتقای شاخص‌های اقتصادی در کشور، بر پایه تولید دانش بنیان است و قانون مجلس نیز راه را برای شرکت‌های دانش بنیان هموارتر کرده است.
این نماینده مجلس با اشاره به اینکه شرکت‌های دانش بنیان در کیفیت و کمیت تولید تاثیرگذار هستند و باید به سمت تولید محصولات صادرات محور حرکت کنند، عنوان کرد: شاخص های اقتصادی نظیر ارزش پول ملی، تورم و غیره باید از مسیر حمایت از شرکت‌های دانش بنیان بررسی و بهبود یافته تا جهش تولید در کشور اتفاق بیفتد.
نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن با بیان اینکه بازار سرمایه یک فرصت است و هر حرکت اقتصادی، تاثیر ویژه‌ای بر بازار سرمایه می‌گذارد، گفت: دولت و مجلس باید به گونه ای تصمیم بگیرند که از بازار سرمایه حداکثر استفاده به عمل آید.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه یادآور شد: به طور قطع این آمادگی در بین نمایندگان مجلس وجود دارد که چنانچه در جایی مشکلاتی و تنگناهایی پدید آمد، از طریق دستگاه‌های اجرایی به تسهیل امور پرداخت و اگر قانونی لازم باشد در دستور کار قرار داده شود.
https://sarmayegozarionline.ir/vdcbfabw.rhb08piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما