تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹
جالب است ۰
رئیس هیئت مدیره اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور درباره سودجویانی که در پی خرید برگه‌های سهام روستاییان هستند هشدار داد.
توکلی گفت: عده‌ای سودجو  پس از اعلام واریز سود بالای سهام عدالت از اسفند، اقدام به خرید سهام خانوار‌های مناطق کم برخوردار، روستایی و عشایری کشور که اطلاعات کافی در این زمینه ندارند، کرده اند.
او گفت: برخی افراد تصور می‌کنند که قیمت برگه سهام آن‌ها 500 هزار تومان است که تصور اشتباهی است، زیرا ارزش برگه سهام آن‌ها حتی اکنون که قیمت سهام پایین است بالای 12 میلیون تومان ارزش دارد.
توکلی می گوید: سود سهام عدالت از اسفندماه اسمال توزیع و مقرر شد سود افراد دارای برگه سهام عدالت 530 و 432 هزار تومانی بین 550 تا 600 هزار تومان باشد.
به گفته توکلی افرادی که در سامانه سجام ثبت نام کرده اند سودشان را دریافت می‌کنند و همچنین امسال تدبیری اندیشیده شد که سود سهام به همان شماره حساب بانکی یا شماره شبا که قبلا مردم  ارائه داده بودند ، واریز شود.
او گفت:  سازمان بورس علی رغم مصوبه شورای عالی بورس، سامانه برخی از نمادهای شرکت‌های سرمایه گذاری استانی را باز کرد که افراد بتوانند سهام بخرند.
به گفته توکلی افراد هنگامی که سهام خریدند می‌توانند سود سال قبل را هم دریافت کنند که با پیگیری جدی مجلس و وزیر اقتصاد نماد بسته شود.
مافیا و افرادی که در پشت ماجرا هستند با آگاهی از  افزایش قیمت نفت و  بیشتر شدن سود برخی از این شرکت‌های سرمایه پذیر در سال‌های آینده  برگه‌های سهام را خریداری کرده و سود سال قبل را دریافت می‌کنند.
https://sarmayegozarionline.ir/vdcguy97.ak9n74prra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما