تاریخ انتشار :شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۹
جالب است ۰
رئیس‌جمهوری با اشاره به اینکه دولت برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد، گفت: در حال بررسی طرح‌هایی هستیم که نحوه توزیع بنزین را عادلانه کند که آن هم اکنون آزمایشی و محدود اجرا می‌شود.
نمی‌خواهیم قیمت بنزین را افزایش دهیم
 به گزارش سرمایه گذاری آنلاین؛ سیدابراهیم رئیسی، شامگاه جمعه (۱۰ دی‌ماه) در دیدار با اعضای شورای‌ عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تشکر از زحمات دولت‌ها، مجالس و مدیران پیشین گفت: در شرایط ویژه‌ای دولت را تحویل گرفتیم، به‌طوری که حتی برای پرداخت حقوق مرداد کارکنان دولت با مشکل روبه‌رو بودیم، اما در این مدت بدون استقراض از بانک مرکزی حقوق‌ها پرداخت شده است.
وی با تشریح تلاش‌های دولت جدید در ماه‌های ابتدایی تحویل گرفتن دولت، افزود: با انجام واکسیناسیون گسترده شمار فوتی‌ها اکنون دورقمی شده، کالاهای اساسی به مقدار کافی ذخیره‌سازی شده و فروش نفت هم افزایش یافته است.
رئیس‌جمهوری تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در کشور را از مهم‌ترین اهداف دولت سیزدهم برشمرد و تصریح کرد: تنها بخش دولت که اجازه کلنگ‌زنی دارد وزارت راه و شهرسازی است که باید طرح ملی مسکن را طبق قانون اجرایی کند.
رئیسی درباره شایعه افزایش نرخ بنزین گفت: ما به هیچ‌وجه نمی‌خواهیم قیمت بنزین را افزایش دهیم، بلکه در حال بررسی طرح‌هایی هستیم که نحوه توزیع سهمیه‌ بنزین را عادلانه کند که آن هم اکنون به‌صورت آزمایشی و محدود اجرا می‌شود تا آثار مثبت و منفی آن را دقیق و به‌صورت میدانی ارزیابی کنیم.
 
https://sarmayegozarionline.ir/vdca0ona.49nmu15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین