تاریخ انتشار :جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲
جالب است ۰
وزیر ورزش و جوانان گفت: از روزی که مسوولیت ورزش را بر عهده گرفتم، برنامه مهم من و تیم مدیریتی همراهم، واگذاری استقلال و پرسپولیس و بهره‌وری مناسب از منابع مدیریتی و مالی کشور و مردم بود.
واگذاری سرخابی‌ها، برنامه من و تیم همراهم در وزارتخانه است
به گزارش پایگاه خبری سرمایه گذاری آنلاین،مسعود سلطانی‌فر بعد از جلسه هماهنگی خصوصی ‌سازی استقلال و پرسپولیس که در وزارت اقتصاد برگزار شد، گفت: بعد از سالها انتظار، اصل 44 قانون اساسی در فوتبال و ورزش ایران صورت اجرایی پیدا می‌کند و خوشحالم که این کار با مشارکت گسترده و موثر دولت، به خصوص وزارت اقتصاد و سازمان‌های خصوصی‌سازی و بورس و همکاری خوب مدیران عامل و هیات مدیره دو باشگاه سرخابی صورت می‌گیرد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به جلسه موثر دو وزارتخانه برای نهایی شدن مراحل واگذاری سرخابی‌ها اظهار داشت: با خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس، سهم مردم در اداره فوتبال ایران به رسمیت شناخته می‌شود و از انحصار خارج شدن مالکیت این دو تیم، حتما منجر به افزایش کمیت و کیفیت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس خواهد شد.

وی گفت: از روزی که مسوولیت ورزش را بر عهده گرفتم، برنامه مهم من و تیم مدیریتی همراهم، واگذاری استقلال و پرسپولیس و بهره‌وری مناسب از منابع مدیریتی و مالی کشور و مردم بود.

سلطانی‌فر درباره نتایج واگذاری استقلال و پرسپولیس گفت: ثمرات بسیاری از تصمیمات زیربنایی تیم مدیریتی دولت تدبیر و امید از خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس را در آینده ورزش و فوتبال کشور خواهید دید و قطعا نگاه ما ملی و بلندمدت و مبتنی بر یک برنامه و درک صحیح از مشکلات ورزش و فوتبال کشور است و اجازه نخواهیم داد دور باطل مشکلات استقلال و پرسپولیس تکرار شود.

https://sarmayegozarionline.ir/vdccesqm.2bqp08laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما